Ödeme Bilgileri

PERA ÇİÇEKÇİLİK ÖDEME BİLGİLERİ :

Kredi Kartı ile ödeme

Peracicek.com da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Çiçeksepeti tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

Peracicek.com da verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Halk Bankası

ŞUBE: Gültepe

IBAN NO: TR 91000 1200 9798 0000 900 1511
ALICI: Ahmet ŞAŞMAZ

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler